Již známe vítěze EKOklání HLEDEJ PRAMEN VODY 2022

Pozadí hlavičky stránky
2:03 Již známe vítěze EKOklání HLEDEJ PRAMEN VODY 2022
Píle, snaha, nekutečné úsilí, bojovnost a rivalita! To je ekologický projekt OVAK - Hledej pramen vody. 3.6.2022 proběhlo jeho velké finále, které završilo tuto několikaměsíční akci! Počasí nám přálo a tak jsme si mohli celé vodní dopoledne pořádně užít! 🤩 Na hledače už při vstupu čekalo vodní osvěžení a v samotném areálu bylo připraveno spoustu vodních atrakcí. Vyzkoušeli jsme si základy parkouru, v areálu byly připraveny hasičské vozy, stánek Policie, vodní meandry, kanalizační vozidlo City cycler a mnoho dalšího. 💦💧
Děkujeme všem účastníkům, moc jsme si to s vámi užili! V našich očích jste vyhráli všichni! 🥳🤩 Partnerem akce je statutární město Ostrava.

„Hledej pramen vody je tradiční projekt naší společnosti, který se neustále rozšiřuje a láká každoročně více škol. Zábavnou formou s motivací soutěže chceme nejmladší generaci říct, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje," řekla manažerka projketu OVAK Radka Vanková.

Nejúspěšnější týmy celé soutěže HLEDEJ PRAMEN VODY 2022 získaly designový polštář H2O:
1. Tým Lišáci ze ZŠ Vratimova, 5.B, dárkový poukaz v hodnotě 15.000 Kč

„Soutěž byla díky silné konkurenci velmi náročná. Celé tři měsíce se nám voda prolévala vyučováním, od výuky češtiny, matematiky, přírodovědy, až po mimoškolní činnosti. Skutečně jsme tomu dali maximum a vyplatilo se to, navíc děti získaly mnoho užitečných znalostí pro život,“ sdělila paní učitelka Alena Kabátová.

2. Tým Virguláci ze ZŠ Prima škola, 5. třída, Ostrava-Vítkovice, dárkový poukaz v hodnotě 10.000 Kč

3. Tým Vesmírní letci ze ZŠ Klimkovice, 5.B, dárkový poukaz v hodnotě 10.000 Kč


Nejlepší týmy soutěže za teoretickou část Hledej pramen vody byly nominovány do následných kategorií a získaly deskovou hru Vodní dobrodružství:
VodoEINSTEIN - Tým Virguláci ze ZŠ Prima škola, 5.B, Ostrava-Vítkovice
VodoSTAR – Tým Želvičky ze ZŠ Ostrava – Dubina, 4.A
VodoART - Lišáci ze ZŠ Vratimova, 5.B
eVODA – Vodní maniaci ze ZŠ Gen. Píky, Ostrava, 5.C

Další videa z kategorie Hledej pramen vody

Zobrazit vše

Kategorie Poznej OVAK

Zobrazit vše

Kategorie Reportáže

Zobrazit vše