Kultura a sport

OVAK je partnerem velkých akcí, které svým významem překračují hranice Ostravy i České republiky. Je dlouhodobým a významným partnerem Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka, divadelního festivalu Dream Factory Ostrava, Svatováclavských hudebních slavností nebo ostravské lahůdky Colours of Ostrava. I díky společnosti tak mohou promlouvat nádherné tóny hudby do srdcí posluchačů.

Pouliční divadlo na Slezskoostravském hradě, to byla podpora společnosti artistů a kejklířů v projektu Cirkus v ulicích. Partnerství společnosti OVAK mohli zaznamenat i občané ostravského obvodu Radvanice a Bartovice v projektu „Poznej svůj obvod,“ občané a návštěvníci městského obvodu Plesná na akci „Májová Plesná“ a milovníci sladkých dobrot na „Třebovickém koláči.“

OVAK je pro aktivní vyžití volného času. Kde se s podporou společnosti OVAK můžete potkat? Pokud chodíte plavat do plaveckých areálů městské společnosti SAREZA, pak třeba tam, nebo ve sportovním a relaxačním centru Ostravy, v areálu Ridera sport. OVAK také podporuje ostravský Klub plaveckých sportů Ostrava.

Společenskou odpovědnost vnímá OVAK jako přirozenou součást každodenního života firmy a snaha společnosti v oblasti CSR byla oceněna i Cenou hejtmana Moravskoslezského kraje.

Související stránky

OVAK a sport

OVAK a sport

To, co nás spojuje je VODA a láska ke sportu.  Kde se s podporou společnosti OVAK můžet ...

Dream Factory Ostrava

Dream Factory Ostrava

Divadelní přehlídka Dream Factory Ostrava splnila nejen své vlastní sny, ale předevš ...

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka patří bez nadsázky k ozdobám města Ostr ...

OVAK je partnerem Svatováclavského hudebního festivalu

OVAK je partnerem Svatováclavského hudebního festivalu

Celkem 32 koncertů v Ostravě a dalších 17 městech a obcích Moravskoslezského kraje nabídne ...

Český běh žen s OVAKem

Český běh žen s OVAKem

OVAK podporuje ženy a děti k aktivitě!  Největší běžecký závod ve své historii za ...