Pijeme vodu z kohoutku - vodobar putuje Ostravou

Vodu z kohoutku? Nemáme! Tak takovou odpověď už na řadě akcí, včetně proslulých Colours of Ostrava nedostanete. Na letní tour po ostravských festivalech, kulturních, sportovních a zábavních akcích totiž vyrazil náš VODOBAR.

Naše ostravská kohoutková voda patří mezi nejkvalitnější v ČR. Podívejte se na velké nezávislé testy kohoutkové vody.

Čistou, osvěžující a ideálně vychlazenou kohoutkovou vodu může vyzkoušet každý účastník dané akce. VODOBAR je přímo napojen na vodovodní řad, takže voda je nejčerstvější, jak jen může být. O správné nastavení a provoz zařízení se starají naši specialisté. Chuť nejcennější tekutiny si tak užijete za jakékoliv teploty v té nejlepší kvalitě.

V horkých letních dnech je potřeba více než jindy dbát na správný pitný režim a doplňovat tekutiny průběžně v ideálním množství. Na všech akcích, kde se setkáte s naším VODOBAREM, budete mít situaci velmi usnadněnou.

Cesta VODOBARu a Vodní brány Ostravou: Bambifest, Rainbow Run, Hledej pramen vody - ekologický projekt OVAK pro ZŠ - na Slezskoostravském hradě, Český běh žen, Majáles, Slavnosti obvodu Ostrava-Jih, Cirkulum, Skalka family park, Colours of Ostrava, Rozmarné slavnosti řeky Ostravice, Olympijský park Ostrava, Běh pro Kukang, Runfest, Kolečko spojuje, OZO - odpadový den, Family day DPO, Zažít Ostravu aj.