Jak se přihlásit do projektu Hledej pramen vody?

Velký ohlas u základních škol v Ostravě má ekologický projekt HLEDEJ PRAMEN VODY, který u příležitosti Světového dne vody tradičně připravuje společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. 

Chcete se zúčastnit projektu "Hledej pramen vody"?

Základní školy (4. a 5. třídy) se mohou přihlásit prostřednictvím třídního učitele zde. Začínáme soutěžit v březnu daného školního roku, vyvrcholení proběhne na přelomu května a června na atraktivním místě v Ostravě!

Těšíme se na vás!

 

Hledej pramen vody je tradiční projekt naší společnosti, který se neustále rozšiřuje a láká každoročně více škol. Zábavnou formou s motivací soutěže chceme nejmladší generaci říct, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje.

Radka Vanková
tisková mluvčí společnosti OVAK

 

Soutěž probíhala dvoukolově. V první písemné části plní děti, ve školách či jako formu úkolů, 4 kvízy týkající se vody. Jejich úspěšné vyřešení je vstupenkou na velké finále. Tam se rozhodne, které 3 třídy si odnesou atraktivní věcné ceny a dárkové poukazy v hodnotách 15.000,- Kč a 2x 10.000,- Kč.

Máme z toho úžasný pocit. Byl to čtvrtrok perný nejen pro děti, ale i pro mne, skutečně jsme tomu dali maximum a vyplatilo se to, navíc děti získaly mnoho užitečných znalostí pro život.

Mgr. Alena Kabátová
paní učitelka z V. B

 

Více informací na www.hledejpramenvody.cz