Léto s Vodním Andělem

Na mnoha akcích je problém s dostupností kohoutkové vody v odpovídající kvalitě. Lidé si ji

Na mnoha akcích je problém s dostupností kohoutkové vody v odpovídající kvalitě. Lidé si ji napouštějí na toaletách do již použitých kelímků či pet lahví. Řada akcí probíhá v průběhu parného léta, kdy je na plochách nedostatek stínu a žádná či minimální možnost osvěžení čistou vodou. Obě situace řeší FREE WATER ZONE od společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a.s. Vodní koncept je složen z VODOBARU a VODNÍ BRÁNY. Letošní novinkou je osvěžení formou VODNÍHO ANDĚLA, který se také objevil na festivalu pouličního divadla Cirkulum, v Ostravě-Porubě.

 

 

 

 

 

 

Občerstvit se kohoutkovou vodou pak můžete u VODOBARU, který je přímo napojen na vodovodní řad. O správné nastavení a provoz zařízení se starají OVAK specialisté. Chuť nejcennější tekutiny si tak užijete za jakékoliv teploty, v prima kvalitě.

 

 

 

V horkých letních dnech je potřeba více než jindy dbát na správný pitný režim a doplňovat tekutiny průběžně v ideálním množství. Na kulturních akcích, kde se setkáte s OVAK VODOBAREM, budete mít situaci velmi usnadněnou. A jak VODOBAR lehce na festivalu najdete? Přece podle velké VODNÍ mlžící BRÁNY!