Ekologický projekt HLEDEJ PRAMEN VODY 2023 - registrace spuštěna

Je to tady! Spouštíme registraci do nového ročníku HLEDEJ PRAMEN VODY 2023.

U příležitosti Světového dne vody 2023 připravuje společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. ekologický projekt HLEDEJ PRAMEN VODY. Tento vzdělávací projekt je určen ostravským žákům 4. a 5. tříd základních škol. Zábavnou formou s motivací soutěže chceme nejmladší generaci říct, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje. Soutěží se za dobu své existence zúčastnilo více než 10 000 žáků. Velká část z nich jsou dnes děti generace prvních ročníků. Nejúspěšnější tři třídy celého projektu HLEDEJ PRAMEN VODY 2023 budou oceněny peněžními šeky v celkové hodnotě 35 000,- Kč. Následně každý jednotlivec z vítězného týmu získá atraktivní věcnou cenu. Připraveny jsou i další soutěžní kategorie.

Hra je zcela přizpůsobena možnostem a potřebám škol. Je zaměřena na ekologii a významu vody. Rádi bychom chtěli povzbudit děti v bádání, zkoumání, budování vztahu k životnému prostředí a umělecké tvorbě. Můžete se těšit na úkoly zaměřené na ekologii a možnost sdílení vašich poznatků on-line.

Počet týmů je i letos omezen, proto radíme registrovat se co nejrychleji. Registrace je otevřena do 22.2.2023 nebo do naplnění kapacity 30 týmů.

Detail informací najdete na novém webu www.hledejpramenvody.cz

Organizátorem soutěže je společnost OVAK. Partnerem projektu HLEDEJ PRAMEN VODY je statutární město Ostrava.

Těšíme se na vás!

Víte, že…
Projekt HLEDEJ PRAMEN VODY letos získal prestižní místo v PR soutěži Zlatý středník? 🤩

1.9.2022 byly zveřejněny výsledky soutěže o NEJ PR projekt v rámci ČR a Slovenska pod názvem „Zlatý středník“. Odborná porota posuzovala přihlášené práce i napříč oborovými sektory a porovnávala nejzajímavější eventy. Přihlášených 571 projektů hodnotilo přes 80 porotců z oboru marketingu, komunikace a PR.
Projekt "OVAK – HLEDEJ PRAMEN VODY" byl oceněn v kategorii Průmysl, strojírenství a energetika JAKO PRVOTŘÍDNÍ = TOP RATED.


„Je to pro mě ohromná radost! Uspěli jsme mezi takovými giganty jakými jsou Eurovia SK, ČEZ aj. Jsem hrdá, že mohu budovat a spoluvytvářet ekologický pohled žáků na život kolem nich. Děti byly a jsou pro mě velkou inspirací. Jsou vynalézavé a kreativní. Jen je třeba přijít, JAK je zaujmout. A nám se to povedlo.“, říká Radka Vanková, PR manažerka OVAK.