Operátor kanalizační sítě - měřič a vzorkař odpadních vod

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění měření průtoku odpadních vod,
- fyzické zabudování měřících systémů, jejich nastavení a kalibrace k registraci příslušných hodnot,
- vyhodnocování registrovaných údajů, jejich přenos do počítače a archivace,
- pravidelná údržba měřící techniky a vozidla,
- provádění odběru vzorků odpadních vod,
- vedení související provozní dokumentace.

POŽADUJEME:
- SO nebo ÚSO vzdělání technického nebo vodohospodářského směru,
- základní orientaci v legislativě vodního hospodářství,
- znalosti v oboru měření průtoků a vzorkování odpadních vod – výhodou,
- pokročilou znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,
- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, odpovědnost.

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
- zaměstnanecké výhody a benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

V případě problému s kanalizací Vám ji OVAK zkontroluje:

1)
speciální kamerou

2)
ultrazvukem

3)
kanalizačním drátem