Dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Pokud se ucházíte o pracovní místo v naší společnosti, vyplňte níže uvedený dotazník a přiložte svůj životopis.

Uveďte adresu: ulice, čp, PSČ, obec.
Pole označená tímto symbolem (*) jsou povinná.

Informace o zpracování osobních údajů

Vážení uchazeči o zaměstnání ve společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a.s., dovolujeme si Vás informovat, že naše společnost zpracovává Vaše osobní údaje v souvislosti s výběrovými řízeními. Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete na tomto odkazu v sekci uchazeči o zaměstnání.

Souhlas se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů v databázi uchazečů společnostiSouhlasím s tím, aby společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s., se sídlem Nádražní 3114/28, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČO 45193673, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. B 348 ("společnost") zpracovávala a uchovávala mé osobní údaje, které jsem jí poskytl(a), a to za účelem vedení databáze uchazečů o zaměstnání pro účely nabízení volných pracovních pozic ve společnosti.

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje bude společnost za uvedeným účelem zpracovávat a uchovávat v listinné i elektronické podobě, a to po dobu 1 roku od udělení tohoto souhlasu, ledaže svůj souhlas ke zpracování osobních údajů odvolám před uplynutím této doby.Zde prosím opište kód z obrázku


Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

V čem je výhoda pití kohoutkové vody?

1)
kohoutková voda je zdravá

2)
kohoutková voda je čerstvá

3)
kohoutková voda je levná