Poptávka hromadného svozu

Zákazník

Specifikace hromadného svozu
Další požadované služby mimo hromadný svoz

Zde prosím opiště kód z obrázku

Pole označené tímto symbolem (*) jsou povinná.


Tato poptávka hromadného svozu není návrhem smlouvy a není pro OVAK a.s. závazná. Hromadný svoz nebo případně další požadované služby budou ze strany OVAK a.s. poskytnuty až na základě řádně uzavřené smlouvy. V případě realizace hromadného svozu budete kontaktováni pracovníky OVAK a.s.

Odesláním poptávkového formuláře zákazník dává souhlas ve smyslu § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění se zpracováním osobních údajů, které uvedl v poptávkovém formuláři. OVAK a.s. bude tyto osobní údaje shromažďovat a zpracovávat pouze po nezbytně nutnou dobu za účelem uzavření smlouvy na poptávané služby se zákazníkem.


Službu je možné poptat také telefonicky na tel. číslech 597 475 434, 597 475 411, 607 504 283 v Po-Pá od 7-14.00 hod., nebo e-mailem na jati.lubomir@ovak.cz. V emailu uveďte předpokládané množství odpadních vod, adresu místa výkonu a kontakt pro zpětné potvrzení realizace hromadného svozu pracovníkem OVAK a.s.

Termín hromadného svozu v uvedené lokalitě je neměnný, samostatné vývozy odpadních vod mimo hromadné svozy lze na výše uvedených kontaktech objednat v rámci běžných služeb a cen OVAK a.s.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Díky OVAKu si lidé na Colours of Ostrava i dalších akcích v Ostravě mohou dopřát čistou kohoutkovou vodu, která se podává z …

1)
vodoclubu

2)
vodobaru

3)
vodopubu